Kultusminister Konferenz

Schriftgröße ändern

Zum Ändern der Schriftgröße verwenden Sie bitte die Funktionalität Ihres Browsers. Die Tastatur-Kurzbefehle lauten folgendermaßen:

[Strg]-[+] Schrift vergrößern
[Strg]-[-] Schrift verkleinern
[Strg]-[0] Schriftgröße zurücksetzen

schließen
 

Затримка опрацювання заявок на оцінку документів про вищу освіту

Через велику кількість заявок Центральне відомство з питань іноземної освіти (ZAB) не може опрацювати їх у звичний термін. Це стосується і нашої команди інформаційної підтримки, яка не може своєчасно опрацювати всі повідомлення. Наші співробітники докладають усіх зусиль, щоб якомога швидше відповісти на Ваші запитання.

Ви можете допомогти нам таким чином:

  • Надіслати всі необхідні документи: Будь ласка, потурбуйтеся про те, щоб надіслати нам одразу всі необхідні документи разом із Вашою заявкою. Якщо Ви не надсилаєте всі необхідні документи одразу, час опрацювання заявки збільшується.
  • Не запитувати про статус опрацювання заявки: Ми намагаємося якомога швидше відповісти на численні запити, які нам надходять. Ви можете допомогти нам у цьому, відмовившись від телефонних чи письмових запитань щодо статусу опрацювання Вашої заявки. Просимо Вас поставитися з розумінням до того, що ми не можемо пришвидшити опрацювання заявок або ж надати перевагу лише деяким із них. Кожну заявку на оцінку документів наша команда намагається опрацювати якомога швидше.

Будемо дуже вдячні за Вашу співпрацю.