Kultusminister Konferenz

Schriftgröße ändern

Zum Ändern der Schriftgröße verwenden Sie bitte die Funktionalität Ihres Browsers. Die Tastatur-Kurzbefehle lauten folgendermaßen:

[Strg]-[+] Schrift vergrößern
[Strg]-[-] Schrift verkleinern
[Strg]-[0] Schriftgröße zurücksetzen

schließen
 

Наразі опрацювання заявок на оцінку документів про вищу освіту затримується.  Дізнатися більше

Заявка для оцінки документів про вищу освіту

Нижче описані кроки, як подати заявку до Центрального відомства з питань іноземної освіти (ZAB) для оцінки Вашого документа про вищу освіту.

Перед подачею заявки

Як подати заявку на оцінку Вашого документа про вищу освіту?

1. Зібрати документи

Завантажте пам'ятку про подання заявки. Уважно прочитайте її. Зберіть всі зазначені в ній документи.

2. Зареєструвати заявку онлайн

Заповніть формуляр заявки онлайн. Надішліть його, натиснувши на кнопку «Antrag fertigstellen». Вашій заявці буде присвоєно реєстраційний номер і вона буде переконвертована у файл PDF. Роздрукуйте заповнений формуляр та підпишіть його.

3. Надіслати заявку поштою

Надішліть підписаний формуляр разом з документами на поштову адресу ZAB.

До формуляру

Що відбувається після подачі заявки?

  • Після того, як ми отримаємо Вашу заявку поштою, ми надішлемо Вам електронною поштою листа з платіжною вимогою (Gebührenbescheid). Оскільки ми отримуємо велику кількість заявок, обробка пошти може зайняти кілька днів.
  • Після того, як збір за опрацювання заявки надійде на рахунок ZAB, Ви отримаєте підтвердження оплати і ми почнемо перевірку документів.
  • Термін опрацювання документів складає 3 місяці. Опрацювання заявки починається лише після оплати та отримання всіх документів для оцінки Вашого диплома про вищу освіту. Якщо Ви надіслали не всі документи, необхідні для опрацювання Вашої заявки, ми зв’яжемося з Вами.

Для контакту з Вами ми використовуємо виключно електронну пошту. Будь ласка, регулярно перевіряйте свою електронну скриньку.У Вас є запитання?

Тоді напишіть нам за адресою zabservice@kmk.org.

Якщо у Вас виникли запитання щодо Вашої заявки, просимо вказати Ваш реєстраційний номер у темі листа. Таким чином ми зможемо швидше Вам допомогти. 

Ви можете також зателефонувати до нас.

Наша команда інформаційної підтримки чекає на Ваше повідомлення і з радістю Вам допоможе.