Kultusminister Konferenz

Schriftgröße ändern

Zum Ändern der Schriftgröße verwenden Sie bitte die Funktionalität Ihres Browsers. Die Tastatur-Kurzbefehle lauten folgendermaßen:

[Strg]-[+] Schrift vergrößern
[Strg]-[-] Schrift verkleinern
[Strg]-[0] Schriftgröße zurücksetzen

schließen
 

Заявка для оцінки документів про вищу освіту

Нижче описані кроки, як подати заявку до Центрального відомства з питань іноземної освіти (ZAB) для оцінки Вашого документа про вищу освіту.

1. Зібрати документи

Завантажте пам'ятку про подання заявки. Уважно прочитайте її. Зберіть всі зазначені в ній документи.

2. Зареєструвати заявку онлайн

Заповніть формуляр заявки онлайн. Надішліть його, натиснувши на кнопку «Відправити». Вашій заявці буде присвоєно реєстраційний номер і вона буде переконвертована у файл PDF. Роздрукуйте заповнений формуляр та підпишіть його.

3. Надіслати заявку поштою

Надішліть підписаний формуляр разом з документами на поштову адресу ZAB.

До формуляру – Deutsch

До формуляру – English

Щоб подати заявку на оцінку документів про освіту, Вам необхідно заповнити онлайн-анкету німецькою або англійською мовою. Для цього Ви можете скористатися перекладом анкети українською мовою. Він допоможе Вам правильно її заповнити.

Що відбувається після подачі заявки?

  • Після того, як ми отримаємо Вашу заявку поштою, ми надішлемо Вам електронною поштою листа з платіжною вимогою (Gebührenbescheid). Оскільки ми отримуємо велику кількість заявок, обробка пошти може зайняти кілька днів.
  • Після того, як збір за опрацювання заявки надійде на рахунок ZAB, Ви отримаєте підтвердження оплати і ми почнемо перевірку документів.
  • Термін опрацювання документів складає 3 місяці. Опрацювання заявки починається лише після оплати та отримання всіх документів для оцінки Вашого диплома про вищу освіту. Якщо Ви надіслали не всі документи, необхідні для опрацювання Вашої заявки, ми зв’яжемося з Вами.

Для контакту з Вами ми використовуємо виключно електронну пошту. Будь ласка, регулярно перевіряйте свою електронну скриньку.У Вас є запитання?

Тоді напишіть нам за адресою zabservice@kmk.org.

Якщо у Вас виникли запитання щодо Вашої заявки, просимо вказати Ваш реєстраційний номер у темі листа. Таким чином ми зможемо швидше Вам допомогти. 

Ви можете також зателефонувати до нас.

Наша команда інформаційної підтримки чекає на Ваше повідомлення і з радістю Вам допоможе.