Kultusminister Konferenz

Schriftgröße ändern

Zum Ändern der Schriftgröße verwenden Sie bitte die Funktionalität Ihres Browsers. Die Tastatur-Kurzbefehle lauten folgendermaßen:

[Strg]-[+] Schrift vergrößern
[Strg]-[-] Schrift verkleinern
[Strg]-[0] Schriftgröße zurücksetzen

schließen
 

Наразі опрацювання заявок на оцінку документів про вищу освіту затримується.  Дізнатися більше

Оцінка документів про вищу освіту для «Блакитної Карти ЄС» (Blaue Karte EU)

У Вас нова робота в Німеччині і Ви хочете подати заявку на отримання «Блакитної Карти» у відомстві у справах іноземців (Ausländerbehörde)? За допомогою оцінки документа про вищу освіту Ви можете підтвердити, що Ваша освітня кваліфікація відповідає певному рівню вищої освіти у Німеччині.

Як подати заявку на оцінку освітніх документів для «Блакитної Карти ЄС»

Як правило, Ви отримаєте сертифікат про оцінку Вашого освітнього документа для «Блакитної Карти ЄС» через 2 тижні. Втім, ми можемо обробити заявку в такий короткий період лише з Вашою допомогою.

 • Надішліть усі потрібні документи
  Будь ласка, уважно перевірте, чи Ви зібрали всі документи, перш ніж відправити Вашу заявку. Ми не можемо розпочати розгляд Вашої заявки, поки не отримаємо всі необхідні документи.
 • Не забудьте про трудовий договір
  Надішліть нам разом із заявкою копію Вашого нового трудового договору в Німеччині. Трудовий договір має бути підписаний Вами та Вашим німецьким роботодавцем. Якщо у Вас ще немає трудового договору, Ви можете подати підтвердження про пропозицію роботи (Arbeitsplatzzusage), підписане Вашим майбутнім роботодавцем.
 • Заповніть формуляр заявки правильно
  У формулярі Вам потрібно поставити прапорець біля пункту „Ich beantrage die Zeugnisbewertung für meinen Blue-Card-Antrag. Eine Kopie des Arbeitsvertrags liegt bei». У полі «Antragsziel» (Мета подачі заявки) виберіть опцію «Blue Card».

  Натисніть на зображення, щоб збільшити його:
 • Оплатіть збір за опрацювання заявки
  Коли ми отримаємо пошту із Вашою заявкою, то одразу відправимо Вам електронного листа з платіжною вимогою (Gebührenbescheid). Будь ласка, оплатіть збір протягом тижня, щоб якнайшвидше отримати оцінку Вашого документа для подання заявки на «Блакитну Карту ЄС».

Як подати заявку на «Блакитну карту ЄС»

Заявку на отримання «Блакитної Карти ЄС» потрібно подати до відомства у справах іноземців (Ausländerbehörde). На сайті Федерального відомства у справах міграції та біженців (BAMF) Ви знайдете адресу відомства поблизу Вас.

Часті запитання щодо «Блакитної Карти ЄС»

Що таке Блакитна Карта?

Блакитна Карта (Blaue Karte EU) – це посвідка на проживання для висококваліфікованих працівників з країн за межами ЄС. Дізнайтеся більше про Блакитну Карту на сайті Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Де я можу знайти інформацію про «Блакитну Карту ЄС»?

Де я можу подати заявку на отримання «Блакитної Карти ЄС»?

Ви можете подати заявку на отримання Блакитної Карти у відомстві у справах іноземців (Ausländerbehörde).У Вас є запитання?

Тоді напишіть нам за адресою zabservice@kmk.org.

Якщо у Вас виникли запитання щодо Вашої заявки, просимо вказати Ваш реєстраційний номер у темі листа.

Ви можете також зателефонувати до нас.

Наша команда інформаційної підтримки чекає на Ваше повідомлення і з радістю Вам допоможе.